Toplumsal Sorumluluk Duygusuyla Çalışıyoruz

Güçlü ve istikrarlı bir toplum, güçlü ve başarılı bir iş dünyasının da temelidir. Bu inançla yaptığımız tüm işlerde toplumsal faydayı gözetiyoruz.

#birlikte
dahagüçlüyüz

Bir ve Birlik Olmak En Büyük Kazanç

Geçmişten bugüne ve bugünden geleceğe yol alırken fark yaratmak, toplumsal refahı yükseltmek, değer üretmek ana motivasyon kaynağımız oldu. Kurumsal geleceğimizi toplumun geleceğinden ayrı tutmadan, bir ve birlik olmayı en büyük kazanç bilerek çalışıyor, üretiyoruz.

 

Güç ve Özgüvenin Kusursuz Birlikteliği

Yatırım kapasitemiz sayesinde gireceğimiz her pazarda paradigma değişikliğine yol açacak bir potansiyele sahibiz. Gıda, hijyen, kozmetik ve tekstil ürünleri üretimi ve lojistik hizmetleri gibi faaliyet gösterdiğimiz geniş sektörel yelpaze, tüm endüstrilerin kılcal damarlarına nüfuz ederek piyasaları isabetli bir şekilde analiz etme kabiliyeti ve dolayısıyla fırsat önceliği sağlıyor. Biz de toplumsal fayda için çalışmalarımızda odaklanacağımız alanları titizlikle seçiyoruz.

 

#birlikte
dahagüçlüyüz

#birlikte
dahagüçlüyüz

Toplumsal Misyonumuzu Sahipleniyoruz

Sosyoekonomik yapının ayrılmaz bir parçası olarak sürdürülebilir kalkınma doğrultusunda en iyi küresel uygulamaları hızla hayata geçiriyor, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte operasyonlarımızı bu yönde geliştiriyoruz.

Arpacıoğlu Group olarak, toplumsal refaha katkı sağlama sorumluluğunu önemsiyor ve bu doğrultuda kararlılıkla ilerliyoruz.

 

Geleceği Birlikte Tasarlayalım

Her insanı kıymet bilen bir anlayışla, çalışanların en çok tercih ettiği şirketler arasına girmek için projeler üretiyor, sürekli iyileştirmeler yapıyoruz. Katılımcı, ortak akla değer veren bir kurum kültürüyle çalışanlarımızın fikir ve düşüncelerine önem veriyor, uygulama ve yönetsel süreçlerde bu fikirlerden de faydalanıyoruz. Yani kusursuz bir çalışan deneyimi için çok çalışıyoruz.

 

#birlikte
dahagüçlüyüz