Her Sektör Yeni Bir Başarı Hikayesi

Ciromuz, ihracatımız, yarattığımız istihdam ve Türkiye ekonomisine sunduğumuz katkıyla Fortune ilk 500 şirketi arasındayız! Yatırıma, birlikte büyümeye ve yeni başarı hikayelerine devam...

#birlikte
dahagüçlüyüz

Satış Pazarlama

Arpacıoğlu Gıda, kategorilerinin lider markalarının satış, pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini yürütmektedir. Üst düzey teknolojik donanımla yürütülen operasyonlar sayesinde maksimum verimlilik ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlanır.

Ev bakımı ve Mutfak yardımcıları Ürünleri

Arpacıoğlu Group, perakende sektöründeki birçok markanın dağıtım ve pazarlama faaliyetinden edindiği deneyimle grup şirketi olan Arimpex İç ve Dış Ticaret A.Ş. ile Ev bakımı , Mutfak yardımcıları, Terlik ve Çocuk ayakkabısı kategorilerinde üretim yapmaktadır.

Uzman kadrosu ve Arpacıoğlu Group güvencesiyle Arimpex İç ve Dış Ticaret A.Ş, insan sağlığına ve kaliteye verilen önemi hiçbir zaman göz ardı etmeksizin üretimini yaptığı ürünleri iç ve dış pazarda tüketiciyle buluşturmaktadır. Temel ilke, yenilikçilik ve inovasyon…

#birlikte
dahagüçlüyüz

#birlikte
dahagüçlüyüz

Antrepo & Lojistik

Perakende sektöründeki 50 yılı aşan tecrübe ve tedarik zincirinin her aşamasında doğru, hızlı, hatasız süreç yönetimiyle sağlanan yüksek müşteri memnuniyeti, Arpacıoğlu Antrepo & Lojistik girişiminin arkasındaki en büyük güç.

Deneyimli ve uzman bir kadro, geniş araç filosu, ileri teknolojiyle donatılmış sistem altyapısıyla gümrüklü ve serbest sahalarda, yüksek kapasiteli depo ve antrepolarla hizmet verilmektedir. Üstelik müşteri ihtiyaçlarına özel esnek ve inovatif çözümlerle…

Filo Kiralama

Türkiye genelinde yüksek hizmet standartlarıyla faaliyet yürütürken, müşterilerin özel ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreterek sektörde fark yaratan yenilikçi uygulamalara imza atıyoruz. Geniş bir yelpazede sunulan filo kiralama hizmetindeki bu yenilikçi uygulamalar; sizin avantajınız, bizim ayrıcalığımız.

#birlikte
dahagüçlüyüz

#birlikte
dahagüçlüyüz

Gıda

SOHE Gıda çatısı altındaki Coffee Beans ve Landessa markalarıyla sıcak ve soğuk kahve pazarında yerini alan Arpacıoğlu Group, üstün kalite ve lezzet anlayışıyla müşterilerinin damak tadına hitap eden, kahve tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir deneyim sunmak en büyük tutkumuz.

Gıda sektöründe insan sağlığı ve güveni birinci önceliğimizdir. Bu doğrultuda, ürün çeşitliliğini artırmak ve yenilikçi tatlar sunmak için uzman AR-GE ve lezzet uzmanı ekibimizle özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Yapı İnşaat

Arpacıoğlu Group’un inşaat sektörüne yaklaşımı yenilikçi, kaliteli ve fark yaratan tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Şirket, insana ve doğaya saygılı, yaşanılabilir alanlar yaratmayı hedefleyen projeler geliştirmektedir. İnşaat Uzmanlığı, projelerinde sürdürülebilirlik, çevresel dostluk ve toplumsal sorumluluk ilkelerine öncelik vermektedir.Bu bakıs acısıyla hem kendi uzman ekipleriyle hemde sektörde kabul görmüş partner inşaat firmalarıyla ortak projeler üretmektedir.

#birlikte
dahagüçlüyüz