Biz Kimiz

Perakende sektöründe ulusal ve uluslararası alanda 50 yılı aşkın bir süredir lider iş ortaklarıyla her geçen gün büyüyen Arpacıoğlu Group, bu yolculuğunda ilk adımını 1970 yılında Ağrı'da atmıştır. Ağrı'da başlayan ticari hayat 1989 yılında İstanbul Rami toptancılar sitesine taşınmıştır. Arpacıoğlu Ailesi, İstanbul'a taşıdığı ticari faaliyetlerini kısa sürede önemli atılımlar gerçekleştirerek perakende sektörü dışında da yatırımlara dönüştürdü. Bugün; dağıtım, satış, pazarlama, lojistik, antrepo, filo kiralama, gibi iş kolları yanında ev bakımı , mutfak yardımcıları ,terlik ve çocuk ayakkabısı ,kahve ve evcil hayvan ürünleri ürünlerinde kendi markaları ve üretimleriyle geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Arpacıoğlu Group, iş süreçlerinden üretim kalitesine, hizmet standartlarına kadar artı değer üreten, rakiplerinden ayrışan bir profil sergilemektedir.

Faaliyetlerine uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk ilkeleriyle devam eden Arpacıoğlu Group, bugün itibariyle kendi markalarıyla 20 ülkeye ihracat yapan , 20'ye yakın iş ortağıyla distribütörlük faaliyetlerini de sürdüren bir kuruluştur. İhracat ve iç pazar da yarattıgı istihdam ve cirosuyla ülke ekonomisine kattığı değerler doğrultusunda, Fortune 500 şirketleri arasında yerini almıştır.

Grup şirketleriyle birlikte faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, paydaşlarının güvenli ve memnun hissedeceği bir çalışma zemini oluşturmayı temel ilke olarak benimseyen Arpacıoğlu Group, yurt içinde ve yurt dışında bu sorumluluk bilinciyle birçok sektörde yatırımlarına devam etmektedir.

Arpacıoğlu Group, Türkiye'de ve Yurtdışın'da yatırım yaptığı iş kolları ile, gelecekte de tüm paydaşları için değerler oluşturmayı sürdürecek... Bunlarla birlikte, toplumsal sorumluluklarını yerine getirerek çevre duyarlılığını destekleyecek ve toplumun refahını artıracak sosyal projelere odaklanmayı da ihmal etmeyecektir.


İnsan İçin, Toplum İçin, Ülkemiz İçin...

300+

Çalışma Arkadaşlarımız

37

Çalışma Arkadaşlarımızın Yaş Ortalaması

150+

Kurumsal Referans

150+

Kiralama Filo Aracı

10+

Yatırım Faaliyetleri

25+

Ülkeye İhracat

20+

Uluslararası İş Ortakları

Arpacıoğlu Global

Arpacıoğlu Group şirketleri ilkeli, yenilikçi ve sürekli gelişen yapılarıyla faaliyet gösterdikleri alanlarda fark yaratıyor.


Arpacıoğlu Gıda

Arpacıoğlu Gıda

www.arpacioglu.com

Çağrı Temel Tüketim

Çağrı Temel Tüketim

http://www.cagritemeltuketim.com/

TMS

TMS

https://www.tmsfilo.com/

Arpacıoğlu Lojistik

Arpacıoğlu Lojistik

https://arpacioglulojistik.com/

Arimpex

Arimpex

https://arimpex.com.tr/

Sohe

Sohe

https://sohe.com.tr/