Her Gün İlk Günümüz, Her Başarı Bir Sonrakinin Habercisi

Perakende sektöründe ulusal ve uluslararası alanda 50 yılı aşkın bir süredir lider iş ortaklarıyla her geçen gün büyüyen Arpacıoğlu Group, bu yolculuğunda ilk önemli ivmesini 1988 yılında Ağrı perakende piyasasında önemli bir yer tutarak gerçekleştirdi. Hemen ardından 1989 yılında İstanbul Rami toptancılar sitesinde faaliyet göstermeye başlayan Arpacıoğlu Ailesi, kısa sürede önemli atılımlar gerçekleştirerek perakende sektörü dışında da yatırımlara yöneldi ve hizmet portföyünü genişletti. Bugün; dağıtım, satış, pazarlama, lojistik, antrepo, filo kiralama gibi iş kolları yanında kendi markaları ve üretimleriyle geniş bir yelpazede faaliyet gösteren Arpacıoğlu Group, iş süreçlerinden üretim kalitesine, hizmet standartlarına kadar artı değer üreten, rakiplerinden ayrışan bir profil çizmektedir.

Faaliyetlerine uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk ilkeleriyle devam eden Arpacıoğlu Group, bugün itibariyle 20 ülkeye ihracat yapan ve Türkiye genelinde 20 distribütör ile ticari faaliyetlerini sürdüren bir kuruluştur. İhracat hacmiyle, yarattığı istihdam ve cirosuyla, ülkemiz ekonomisine katkısıyla Arpacıoğlu, Fortune 500 şirketleri arasında yer almaktadır.

Grup şirketleriyle birlikte faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, paydaşlarının güvenli ve memnun hissedeceği bir çalışma zemini oluşturmayı temel ilke olarak benimseyen Arpacıoğlu Group, yurt içinde ve yurt dışında bu sorumluluk bilinciyle birçok sektörde yatırımlarına devam etmektedir.

Arpacıoğlu Group, Türkiye'nin önde gelen şirketler topluluğu olarak, gelecekte de tüm paydaşları için değer yaratmayı sürdürecek... Aynı zamanda, toplumsal sorumluluklarını yerine getirerek çevre duyarlılığını destekleyecek ve toplumun refahını artıracak sosyal projelere odaklanmayı da ihmal etmeyecek. İnsan için, toplum için, ülkemiz için...