Sizin Yeriniz Burası

Her insanı kıymet bilen bir anlayışla çalışanların en çok tercih ettiği şirketler arasına girmek için projeler üretiyor, sürekli iyileştirmeler yapıyoruz. Katılımcı, ortak akla değer veren bir kurum kültürüyle çalışanlarımızın fikir ve düşüncelerine önem veriyor, uygulama ve yönetsel süreçlerde bu fikirlerden de faydalanıyoruz. Yani kusursuz bir çalışan deneyimi için çok çalışıyoruz.

Arpacıoğlu Güncel

37

Çalışma Arkadaşlarımızın Yaş Ortalaması

300

Kişi Üzerinde İstihdam

150+

Kurumsal Referans

150+

Filo Aracı

10+

Yatırım Faaliyetleri

25+

Ülkeye İhracat

Arpacıoğlu Group tüm iş fırsatları arpacıoglu.com’da !

#birlikte
dahagüçlüyüz

İşin Geleceği, Geleceğin İşi

Teknoloji gelişiyor, dijital dönüşüm süreçleriyle tüm sektörlerde yapısal değişimler yaşanıyor. Öncelikler farklılaşıyor, iş süreçleri yeni baştan dizayn ediliyor. Tüm bu değişim ve dönüşüm, tüketici davranışları kadar çalışanların beklentileri ve çalışma düzenleri üzerinde de etkili. Artık bir düzen kurup uzun yıllar o düzen içerisinde iş yapmak rasyonel değil. Dinamik, geleceğe ayarlı, altyapı ve sistemlerin sürekli güncellenmesi gereken bir çağın eşiğindeyiz. Arpacıoğlu Group olarak, çağın bir adım önünde olmak için iş süreçlerini, çalışma platformlarını sürekli geliştirirken insan faktörünü de ihmal etmiyoruz. Hem çalışan memnuniyetini hem de verimliliği artıracak esnek çalışma modelleri geliştiriyor, performans yönetiminden kariyer gelişimine kadar tüm süreçlerimizi gözden geçiriyor, yeniliyoruz.

İş Yerinde Fırsat Eşitliği

Arpacıoğlu Group’ta anahtar kavram “eşitlik”... Kurum kültürümüzün en önemli yapı taşlarından olan “eşitlik” ilkesi doğrultusunda tüm çalışma arkadaşlarımız için ayrımcılıktan uzak bir iş ortamı sağlıyoruz. Cinsiyet, yaş, meslek, uzmanlık veya deneyimleri ne olursa olsun, tüm Arpacıoğlu çalışanlarının kendilerini değerli ve eşit hissetmelerini önemsiyoruz.

#birlikte
dahagüçlüyüz

#birlikte
dahagüçlüyüz

Yeni Kararlarımız ve Stratejilerimiz

Teknolojik gelişmeler, dijital dönüşüm ve hızla değişen pazar öncelikleri ile birlikte iş yapış şekilleri benzersiz bir dönüşüm geçiriyor. Esnek çalışma modellerinin ihtiyaçlarına uygun olarak gelişim fırsatlarından performans yönetimine kadar tüm süreçlerimizi yeniliyoruz.

İşe Alım Deneyimi

Arpacıoğlu Group, iş başvurusu yapan her adayı bu ailenin potansiyel bir üyesi olarak kabul eder; hiçbir ayrım gözetmeksizin eşit ve adil değerlendirme süreçlerine tabi tutar. Başvuruda bulunan her adayı sürecin her aşamasında bilgilendirir, sürece dair tüm soru ve taleplerini özgürce paylaşmasına imkan tanır. Adaylara açık, net ve anlaşılır geri bildirimde bulunur. Çünkü Arpacıoğlu Group’ta tüm işe alım süreçleri sadece gerekli yetkinliğe sahip kişiler tarafından yönetilir.

#birlikte
dahagüçlüyüz

Yaşam Boyu Gelişim

Arpacıoğlu Group, kurumsal gelişmenin yolunun bireysel gelişimden geçtiğine inanır. Çalışanların her türlü gelişimlerine katkı sağlamak için farklı eğitim ve seminerle kişisel ve mesleki gelişim hedeflerini yakalamalarına ortam saglar. Uluslararası iş ortakları ve dijital teknolojiler sayesinde eğitim ve gelişim uygulamalarında eşit ve kapsayıcı olanaklar sunar.

Daha fazlasını keşfedin

Haberdar Olun!

Arpacıoğlu hakkında tüm gelişmeleri takip etmek
için E-bülten abonesi olun.